sufyan_96e8bc5be29a8ec35165

1 Nisan’da Maltepe’yi Cumhur İttifakı Yönetecek

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Kastamonulular Dernek Başkanı ve Ak Parti Maltepe Belediye meclis üyesi Aday Adayı olan bölgenin başarılı işadamlarından Süfyan Helvacıoğlu gazetemize yaptığı açıklamalarda “Cumhur ittifakının en güzel dayanışmasını Maltepe’de gerçekleştireceğiz. Ve süreç sonunda yani 1 Nisan’da Maltepe’yi yönetecek ekip, Cumhur İttifakının adayı ve ekibi olacaktır.” Dedi.

Memleketimizin, 1071 tarihinden bugüne kadar zaman zaman beka meselesi ile baş başa kaldığını söyleyerek konuşmalarına devam eden Ak Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Helvacıoğlu, konuşmalarına şöyle devam etti;

Bu coğrafyada bu topraklar 1071 tarihinden bugüne kadar zaman zaman beka meselesi ile karşı karşıya kalmıştır. Beka mücadelesinde siyasi parti ayrımı yapılmadan milletimizin feraseti ile her seferinde üstesinden gelmeyi başardık. Ülkemizin beka sorunu olması hasebi ile Cumhur ittifakı ortaya çıktı. Ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı Adayı Olarak Ahmet Baykan, Maltepe Belediye Başkan Adayı gösterildi.  Bizler, Millet olarak Ülkemizin her Beka sorununda yanımızda olan MHP’li kardeşlerimiz ile birlikte Maltepe’de de birlikte çok çalışarak seçimleri kazanacağız. İnanıyorum ki Süreç sonunda yani 1 Nisan’da Maltepe’yi Yönetecek Ekip Cumhur İttifakı Adayı ve ekibi olacaktır” diye konuştu.

Yorumlar kapalı.