Yalıspor Bayan Voleybol Takımı

Abone Ol
Daha Fazla

ATAKÖSE İlkögretim Müdürü Alparslan Gökkuş yönetiminde start alan spor yatırımları Maltepemize büyük değerler katmaktadır.

Bunlardan biriside Yalıspor Bayan Voleybol takımlarının üstün başarılara imza atmasıyla başlayan Maltepe reklamları gün be gün büyümektedir.

Yalıspor Voleybolda Yıldızlar katagorisinde namağlup şampiyon olması Maltepe için gurur kaynagı olmuştur.

Yine Yalıspor bayan voleybol genç takımı play-off’a çıkmak için oynayacağı son müsabaka ile ikinci bir şampiyonluğu daha Maltepe’ye armağan etmek üzeredir.

Maltepe halkının çocuklarını başarıdan başarıya taşıyan antrenör eski milli voleybolcu Gürkan Kıloglu na minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Maltepe halkının çocuklarına sporu sevdiren, mücadele etmeyi aşılayan Gürkan hoca bizim çocuklarımızla Maltepemize hem imaj, hem reklam, hemde Maltepe’nin tanınmasına katkılar sunmaktadır.

Yalıspor yönetim kurulunda yer alan Maltepeli dostlarada minnettarlığımızı sunmak istiyorum.

Her türlü olanaktan yoksun bir şekilde 82 voleybolcuyla Maltepemize şampiyonluklar taşıyan bu değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğini haykırmak istiyorum.

Bizim çocuklarımız yetenekli olduklarını ispat etmişlerdir.
Bizim çocuklarımız ağabeylerinden görecekleri desteklerle Maltepe ismini tüm Türkiye’ye ezberleteceklerinin mesajını da vermişlerdir.

Buradan Maltepe Belediye Başkanına açık bir çağrı da bulunuyorum.

Yalıspor Voleybol Takımını Maltepe Belediyesi bünyesine almalıdır. Maltepe Belediyespor adı ile sahalara çıkacak olan voleybolcularımız daha kurumsal bir yapıda, daha da büyük hedeflere gidebilirler. Bu voleybolcuların belediye bünyesine dahil ettiğimizde yıllık masrafları 5000 TL’yi bulmayacağının bilinmesini istiyorum.

Önümüzdeki günlerde genç bayan voleybolcularımızın play-off mücadelesi var. Onlarda yeni bir şampiyonluğa imza atmak üzereler. Bu yıl çifte şampiyonluğu bize tattıracak olan Yalıspor bayan voleybolcularını yürekten tebrik ediyorum.

Maltepe halkının çocuklarını başarıdan başarıya koşturan Antrönerleri Gürkan Kıloglu’nun tebrik ediyor, Maltepe’ye büyük emek verdiğini, halkımızın da bu başarılarda payının büyük olduğunu bildiğimizi bilmesini istiyor, minnettarlığımızı ifade ediyorum.

Yalıspor Külüp Başkanı Alparslan Gökkuş başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerine tebrikler gönderiyorum.

Tamamı Maltepeli olan voleybolcu kızlarımıza bu katkıyı sunmak demek Maltepe’ye hizmet etmenin en olumlu,en onurlu,en degerli KATKI İLE hizmet etmişlerdir.

Bu çocuklar Maltepe’nin çocukları
Bu çocukları başarıya endeksleyenler Maltepeli
Bu onur bu gurur Maltepelilere yıllarca yetmektedir.

Şimdi bu şehre yönetenler Maltepe halkının çocuklarına minnettarlığımızın ifadesi olarak sahip çıkmalıdırlar.

Bu başarılar sistemleşmeli, kurumsallaşmalıdır.

Haydi Kaymakam bey
Haydi Belediye başkanı
Haydi bu şehrin iş adamları
Eliniz-gönlünüz çocuklarımızın yüreğinden tutun.

Ben kendi adıma minnettarlığımı söylüyorum bize böyle gururlanacağımız tablolar sunuyorlar.

Ne isterlerse,neye gücüm yeterse emirlerindeyim.

Başka söze gerek var mı?

Saygılarımla…

Yorumlar kapalı.