İstanbul’da Kültür Merkezleri Dezenfekte Edildi

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı olup İBB Kültür A.Ş.’nin mekân ve etkinlik organizasyonlarını gerçekleştirdiği Kültür Merkezleri, İstanbulluların gönül huzuru ile kültürel etkinliklere katılması ve sağlıklı bir mekan hijyenine kavuşması için tezenfekte edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., İstanbul’un farklı semtlerinde bulunan kültür merkezlerinde yıl boyu önemli kültürel ve sanatsal faaliyetlerin organizasyonunu gerçekleştiriyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen etkinliklere İstanbulluların ilgi ve talebi ise her yıl olduğu gibi yüksek bir katılımı beraberinde getiriyor.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi, Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi, Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi, Tuzla İdris Güllüce Kültür Merkezi, Başakşehir Kültür Merkezi, Ümraniye Atakent Kültür Merkezi, Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi ve Mecidiyeköy Kültür Merkezi yıl boyu İstanbulluları ağırlıyor. Ortalama yıllık 1 milyon sanatsever bu kültür merkezlerinde, sanatın farklı alanlarında sergi, tiyatro, müzik, panel ve konferans gibi etkinliklere katılıyor.

Her yıl sezon başında düzenli olarak gerçekleştirilen hijyen çalışmalarını, özellikle kış aylarının gelmesiyle artan sağlık sorunları ve kültür sanat sezonunun başlamasını göz önünde tutan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., bu sene daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirdi. Bütün kültür merkezlerinde, deneyimli sağlık ekiplerinin gözetiminde titiz bir dezenfekte çalışmasını tamamladı.

Yorumlar kapalı.