”SİZİN ESERİNİZ”

Abone Ol
Daha Fazla

İnternet ortamında yayın hayatına başladığımız günden bugüne tam 1 yıl geçti. Halkımızın bize olan güveni ile en zirvelere tırmanmaya başladık. Dün (22.12.2009) itibarı ile 1.330 ADSL’den www.istanbulolay’com’a giriş oldu.

Bu aynı zamanda her ADSL’den 3-5 kişinin siteyi ziyaret ettiği düşünülürse bu aynı zamanda 24 saatte 5.000 internet kullacısına haberleri ulaştırdık.

Bizi bugünlere taşıyan sizlerin güvenidir. Olay Gazetesi’nin internet sitesi İstanbul’un sayılı haber portalları arasına girmeyi başarması sizin eserinizdir. Sizin sesiniz, sizin soluğunuz, sizin güveninize layık olmaya devam edeceğiz.

Olay Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiye minnettarız.

www.istanbulolay.com internet sitesi kullanıcı sayısı her gün onlarca ziyaretçiyle artmaktadı. 2010 yılındaki hedefimiz 10.000 ADSL kullanıcısi ile günlük 30.000 kişiye ulaşmaktır.

4 site operatörü ve editörleriyle 24 saat hizmet veren www.istanbulolay.com sizin sesiniz, sizin yüreğiniz, sizin sevginiz olmaya devam edecektir. Çünkü Olay Gazetesi varlığını sizlere borçludur.

Bu bilinçle gözünü budaktan esirgemeden halk adına halk için halkla beraber sloganıyla sizlere hizmet sunmaya devam edecektir.

Saygılarımla.

(www.istanbulolay.com’un numaratörlügünü Türkiye’nin lider firmalarından www.sayaç.com tarafından yapılmakta ve isteyen herkes tarafındanda kontrol edilmektedir.)

Yorumlar kapalı.