Avrasya’nın En Büyük Tarım Fuarı 2009 Açılıyor

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NTSR Fuarcılık tarafından 03-06 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Growtech Eurasia 2009 Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı Antalya Expo Center’da kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Growtech Eurasia Fuarı’nın açılışı T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanı Sayın M. Mehdi Eker, Almanya Federal Cumhuriyet Gıda, Tarım ve Tüketiciyi Koruma Parlementer Müsteşarı Dr. Gerd Müller, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve sektör liderlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

420 Ulusal ve Uluslar arası Katılımcı İle Growtech Eurasia Rekora Koşuyor

Bu sene net 15.000 m² alanda 420 ulusal ve uluslararası firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan Growtech Eurasia Tarım Fuarı 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacak.

21 farklı ülkeden 120 uluslararası katılımcının yer aldığı fuara, İsrail, Yunanistan, İtalya, Rusya, Bulgaristan, Belçika, İsviçre, ABD, Ürdün, Avusturya, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka gibi ülkelerin tarım sektörünün önde gelen firmaları katılıyor.

Yorumlar kapalı.