Başkan Nuri Erkoç’tan Olay Gazetesi’ne Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç Olay Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gazete yönetimiyle bir süre Maltepespor hakkında söyleşi yapan Nuri Erkoç şunları söyledi. Erkoç “Biz Maltepespor yönetimi olarak Maltepemizdeki tüm kurumlarla ahenk içinde birlik ve beraberlik içinde Maltepesporumuzu hak ettiği yere getirmeye gayret ediyoruz. Bu birlikteliğimiz Maltepemize yapabileceğimiz en büyük hizmettir.

7’den 77’ye her Maltepeli Maltepespor’a sahip çıkmalı ve destek vermelidir” diyen Başkan Nuri Erkoç “Maltepespor kulüp binasının çelik yapıyla bir kat daha kazanılacağı ve elde edilen alanı futbolcular için dinlenme tesisi, oyun salonu, yemekhane, yatakhane ve yönetim birimleri olarak tahsis edeceğiz. Maltepe Belediye Başkanımız Prof.Dr.Mustafa Zengin kulübümüze büyük destek sunmaktadır. Yine kaymakamımız Ahmet Okur’un her türlü desteğini görmekteyiz. El ele vereceğiz. Büyük Maltepespor’u oluşturacağız” dedi.

"GÖLCÜK MAÇINI MALTEPE STADI’NDA OYNAMAK İSTİYORUZ"
Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç Gölcükspor müsabakasını oynamak istiyoruz. Maltepespor’u Maltepe seyircisi ile ve Maltepe ile buluşturacığız. Bu tarihi günü bir açılış gibi düzenleyeceğiz.

Futbolcularımız ve teknik kadromuz sürekli deplasmanda maç yaptılar ve Maltepe halkını ve Maltepeyi özlediler, bu büyük buluşmayı Gölcük müsabakasında yaşamak istiyoruz. Bu konuda Beden Terbiyesi İlçe Spor Müdürü Şahin Ayrım ve yüklenici firma ile görüştüm. Onlarda olumlu bakıyorlar. Bugün stadı gezdim çimlerin ilk kesimleri yapıldı. Umarım Gölcük maçını Maltepe Stadı’nda oynarız” dedi.

Yorumlar kapalı.