Şişli’de El Emeği Binlerce Kişiyle Buluşuyor

Abone Ol
Daha Fazla

Şişli Belediyesi, el işleri ile kendilerine ek gelir sağlayıp hobilerini geliştiren ev hanımlarına özel bir proje geliştirdi .

Projeyle ev kadınlarının ürünleri rafta kalmayacak Sema Bol pınar, " Burda olmak birşeyler yaratmak çok güzel ama bugüne kadar yaptıklanmızı satacak pazar bulamıyorduk. Şimdi hobimizi yaparak para kazanmanın keyfini yasayacağız" dedi. ŞİŞLİ Belediyesi’ nin kurduğu çeşitli el işi atölyelerinde resimden takıya bir çok eser üretip satan hanımlar, vww. chichiqueen.com ‘La ortaklaşa gerçekleştirilecek proje kapsamında yaptıklarını satma imkanı bulacaklar.

Hanımlar internetten binlerce insana ulaşıp , ek gelir elde edebilecekler. Tasarım ve modayı internette kitlelere taşıyan ‘ chichiqueen . com ‘ kurucusu Güneş M.Mavituncalılar konuyla ilgili olarak, "Sayın Başkan Sarıgül’e, destek verdikleri bu hanımların emeklerini sitemize taşıyıp binlerce insana ulaştırmak istediğimizi anlattık .

Vizyonumuzun, kendi vizyonlanyla örtüştüğünü ve bundan çok memnun olacaklarım söyledi . Hanımların sergisini beraber gezip, ilk adımları arak " dedi. Proje, önümüzdeki günlerde , atölyede çalışan hanımların chichiqueen.com ‘ için üretim yapmaya başlaması ile hayata geçecek, ‘ chichiqueen.com’ projeden kazanç sağlamayacak, gelirleri hanımlara yardım için bağışlayacak. Ev kadınlarının ürettiği eserler Şışli’ dekı bir sergiyle tanıtıldı.

Yorumlar kapalı.