Engelli Öğrenciler Başkan Hasan Can’ı Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Bir gurup engelli öğrenci, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti. Başkan Can’la sohbet eden öğrenciler, kendisine bir de tablo hediye etti.

Ümraniye Şakire Hanım Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, Dünya Engelliler Günü vesilesiyle, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti. Okul müdür yardımcısı Nimet Altınkurt ile velilerin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Can’la tanışan öğrenciler, kendisine bir de tablo hediye etti. Öğrenciler neşeli tavırlarıyla ziyaret ortamını renklendirdi.

Öğrencileri makamında kabul eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ümraniye Belediyesi olarak engelli vatandaşlara yönelik önemli hizmetlerde bulunduklarını ifade eden Başkan Can, ‘engelli kardeşlerimizin sosyal yaşamını kolaylaştırmak amacıyla çok sayıda projeyi hayata geçirdik’ dedi.

Başkan Hasan Can, kendisini ziyaret eden öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrenciler daha sonra Başkan Can’la hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yorumlar kapalı.