YKKED’den Mustafa Zengin’e Ödül

Abone Ol
Daha Fazla

Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği İstanbul Şubeleri ve Kartal Şubesi’nin organize ettiği programa katılan Maltepe Belediye Başkanı Prof.Mustafa Zengin’e desteklerinden dolayı teşekkür Plaketi verildi.

Panel’deki katılımcılar arasında; Canan Eronat, Mehmet Başaran, Prof.Dr.Kemal Kocabaş, Refet Özkan,Yard.Doç.Dr.Haluk Erdem yer aldılar.

Programa katılanlar arasında; Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, YKKKED Genel Başkanı, CHP Maltepe İlçe Örgütü Başkan Adayı Özkan Yılmaz, CHP Maltepe Belediye Meclis Üyeleri ve Eski Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Cengiz Erol katıldılar.

Panelde konuşma yapan Kartal Şube Başkanı Zübeyit Çelik ”Tüm katılımcılara öncelikli olarak teşekkür ediyorum. 40 yıl önce 1969 yılında grevli toplu sözmeli hakları hayata geçirmek için öğretmenlerimiz bu boykotu başlattılar. Ve şimdi 40.yılını kutluyoruz. Bu süreci hayata geçiren çok değerli öğretmenlerimiz aramızda onların yürekten kutluyorum” dedi.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde yapılan organizasyonda sahnede konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ”Bugünün başka bir özelliği Hasan Ali Yücel’in bugün doğumgünü olmasıdır, kendisini rahmetle anıyorum. Burayı Kartallılara Kazandıran Mehmet Ali Büklü’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin anlattığı anektodla da davetlilerden büyük alkış alırken, programın içerinden ve atmosferinden dolayı Yeni Kuşak Köy Hizmetleri Yöneticilerini kutladı.

Yorumlar kapalı.