En Güzel Yılbaşı Hediyeleri İSMEK Sıtış Ofisleri’nde

Abone Ol
Daha Fazla

Yakınlarına ve sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler; İSMEK kursiyerlerinin ürettiği birbirinden güzel ve ekonomik ürün, İSMEK Satış Merkezleri’nde sizleri bekliyor.

2010 yılının yaklaştığı bu günlerde, sevdiklerine ve yakınlarına hediye almak isteyenler, el emeği göz nuru birbirinden güzel ve ekonomik ürünü İSMEK Satış Ofisleri’nden elde edebiliyorlar. Geniş ürün yelpazesiyle, herkesin aradığını bulabileceği İSMEK Satış Ofisleri; Galata ve Kadıköy/ Suadiye’de bulunuyor.

Hediye seçimine özen gösterenlerin aradıklarını bulabileceği İSMEK Satış Ofisleri’nde; takıdan ahşap tepsilere, vitray lambalardan atkıya, bebek yün patik- yelek- elbise takımlardan kurdele nakışı ile süslenmiş havlulara, vitray duvar süslerinden masa örtülerine, ahşap ve rölyef anahtarlık kutularından yün bolerolara, ebru tablolardan kurdele nakışı tablolara, masa süslerinden ebru fularlara kadar pek çok değişik ürün yer alıyor.

İSMEK’de ücretsiz eğitim alarak eser ortaya koyan kursiyerlerin ürünlerini değerlendirebilmek, etkin bir satış ve pazarlama yapısı oluşturabilmek amacıyla kurulan İSMEK Satış Ofisleri; İSMEK kursiyerlerinin ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını, üretmelerini sağlıyor. İSMEK kursiyerlerinin ürünleri İSMEK Satış Ofislerinde alıcısı ile buluşuyor.

İSMEK Galata Satış ve Sergi Merkezi
Adres: Galata Köprüsü Altı, Eminönü Tarafı / İstanbul
Tel: 0 212 514 49 86

İSMEK Kadıköy / Suadiye Satış ve Sergi Merkezi
Adres: Çolak İsmail Sok. Pınar Apt. No: 29/ D Kadıköy / Suadiye / İstanbul
Tel: 0 216 44548 45

Yorumlar kapalı.