TFF İl Temsilciliği Perili Köşk’e Taşındı

Abone Ol
Daha Fazla

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği’nin bir buçuk seneye yakındır sürdürmüş olduğu çalışmalarını TFF Başkanı Mahmut ÖZGENER, TFF Genel Sekreteri Ahmet GÜVENER ve İstanbul’da Amatörlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet BAYKAN’ın onayıyla 4.Levent’te bulunan Perili Köşk’e taşındı.

Geçmiş dönemlerde Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık makamı olarak kullanılıyordu.

İl Temsilciliğinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor. ”Amatör spor kulüplerimize daha iyi hizmet verme düşüncesi ile Avrupa Yakasındaki yeni yapılanmamız, Sayın Yemen EKŞİOĞLU başkanlığında daha da hız kazanacaktır.

Bizler, Futbol İl Temsilciliği olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da spor kulüplerimize elimizden gelenin en iyisini yapıp Türk futbolunun çağdaş ve medeni seviyeye ulaşması konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bizleri, yıllardır genel başkanlık makamıyla bildiğimiz 4.Levent Perili Köşk’e taşınmamız suretiyle ilgili olarak ödüllendirdikleri için Futbol Federasyonu başkanımız Sayın Mahmut ÖZGENER, Genel Sekreterimiz Sayın Ahmet GÜVENER, kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ve Amatörlerden sorumlu üyemiz Sayın Mehmet BAYKAN’a teşekkürlerimizi borç biliriz” diye ifade edildi.

Yorumlar kapalı.