Ak Parti Meclis Üyelesi Adaylarını Tanıttı

Abone Ol
Daha Fazla

   Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı’nın Yayla Sanat Merkezi’nde düzenlediği meclis üyesi aday tanıtım toplantısına 1000’in üzerinde davetli katıldı.
   Toplantıya Milletvekillerinden Mahmut Dede, Nusret Bayraktar, Mehmet Sekmen, İl SKM Başkanı Hulusi Şentürk, İl Yöneticilerinden Tuna Akyüz, Abdülkadir Çolak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, belediye meclis üyesi adayları ve parti teşkilatı yöneticileri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
   
   ADEM GÖKTAŞ ”AK KADROLARI YENİLEDİK”
   Salonda ilk konuşmayı yapan İlçe Başkanı Adem Göktaş şunları söyledi. ”Burada yeni bir beş yıl için başlangıç yapacağız. Ak kadroları yeniledik. Maltepe Marka Şehir Olacak. Halktan kopmayan Fikri Köse ile devam kararı alındı. Bizlerde halktan kopmayan kadrolarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.
   
   FİKRİ KÖSE ”YAPILANLARI HALK TAKDİR EDİYOR”
   Daha sonra büyük alkış tufanı ile kürsüye davet edilen Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse ”Bizi göreve getiren herkese, bana desteğini esirgemeyen her zaman yanımda olan ilçe teşkilatıma ve tüm Ak kadrolara teşekkür ederim.
Yaptıklarımızı halkımız takdir ediyor. Göreve geldiğimizde Maltepe halkına sözümüz vardı hizmet için biz varız talibiz dedik. 4 yıl içinde 121 projeye imza attık. Geriye dönüp baktığımızda güzel işler yapmışız. Sokak,cadde, ev, dernek, gece gündüz demeden geziyoruz. Sayısını arttırmış şekilde hizmetlerimizi bundan sonra da göstereceğiz. Bu görev çok büyük sorumluluk isteyen görevdir. Maltepe’nin bizden beklediği çok işlerimiz var. apacağımız çok iş var. Bu işler tek başına başarılmıyor. Partililerimizle, ekibimizle el ele verip iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Bizler Ak kadroları göreve getirmemiş olsaydık bunları yapamazdık”dedi.

Yorumlar kapalı.