Cemil EKŞİ ”Halkımızı Toki’ye Ezdirmeyeceğiz”

Abone Ol
Daha Fazla

   CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Cemil Ekşi dün akşam 21:00’da Mimar Sinan Mahallesi İrtibat bürosunun açılışına katıldı.
100’e yakın mahalleli ve CHP’li üyelerin katıldığı toplantıda Cemil Ekşi yaptığı konuşmasıyla mahallelilerin gönülleri feth etti.
   Toplantıda bir konuşma yapan CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Cemil Ekşi şunları söyledi ”Belediyemizde bin’e yakın personel çalışıyor ve bunların 700’ü Üsküdar’dan, Kartal’dan, Ümraniye’den, Pendik’ten gelip işbaşı yapıyorlar. Benim Tuzla’daki vatandaşımda işsiz geziyor böyle birşey yok buna son vereceğiz.
   Bizim projelerimizi sahiplenip, eksiklikleri apar topar, tamamlıyorlar.
   Biz gelince imar sorununu 2 yılda çözeceğiz. Bilbordlarda imarı çözdük diye bas bas bağırıp ilan ediyorlar. Seçim öncesi sizler evlerinizi inşaa ederken, kolay gelsin diyolardı, iktidara geçince tek tek ceza kesmeye başladılar.
   Herkesin hayali kendi evinde oturmayı hayal etmek, kimsenin derdi gökdelen dikmek değil. Herkes kendi evini kendi inşaa edecek. Halkımızı Toki’ye ezdirmeyeceğiz.
   Buradaki sokaklar herkesin gördüğü gibi çamur deryası buraya ulaşım 2 vesayit biz bunlarıda çözmeye talibiz.
   Her mahalleye spor sahası dediler ben göremedim bir yerde saha. Biz her mahalleye spor sahası da yapacağız, parklar yapacağız. birlikte buralarda top oynayacağız.
   Dağıttıkları erzaklar, eşyalar, giyecekler bunları devletin parasıyla dağıtıyorlar. Kimse babasının parasını dağıtmıyor.
   Ne dağıtıyorlarsa, ne veriyorlarla alın onlar zaten sizin en tabi hakkınız. Ama oyunuzu vermeyin.

Yorumlar kapalı.