Fikri Köse’ye Oy Vermek İçin 10 Sebeb

Abone Ol
Daha Fazla

FİKRİ KÖSE’ye
OY KULLANMAK İÇİN 10 ÖNEMLİ SEBEP

– 1 – AKLINIZA DANIŞMAK:
Sesiniz oyunuzdur. Seçilmiş kişiler size önemli mevzularda, toplum güvenliği, toplum sağlığı, eğitim konusunda sizin hissettiklerinizi açığa koyar. İyi günde, kötü günde Fikri Köse sizin ve acılarınızın içinde bulunmadı mı?

– 2 – DİNLEDİKLERİNİZİ YAPIN:
Oylarınız sizin yüksek sesinizdir. Aç’ım, üşüyorum, uykum var, tuvalet ihtiyacım var bile diyemeyen insanlara Maltepe’de dev bir eğitim ve tedavi merkezi açan Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Fikri Köse değil midir? Siz oylarınızla Ak Parti’nin bu hizmetine destek vermez misiniz?

– 3 – ÇOCUKLARIMIZ İÇİN:
Çocuklarımız oy kullanamaz, bu yüzden onlar adına biz yapmak zorundayız. Bu yüzdendir ki biz onların görüşlerini, okullarını, güvenliğini, çevre konularını ve diğer meselelerini onlar adına karar vererek etkileyebiliriz. Maltepe’de 11 yeni okul açılmasına ön ayak olmuş Fikri Köse fakir ve yoksul öğrencilere giysi, okul araç ve gereçleri gibi yardımlarına destek vermez misiniz?

– 4 – TOPLULUĞUMUZ İÇİN:
Siz hiç niçin diğer komşularınızın birbirlerini görmek için çark etmediklerini düşündünüz mü? Bunun bir sebebi oy’dur. Biz oy kullandığımız zaman yaşadığımız yeri daha doğru görebiliriz. Maltepe’de inşaa edilen Cem Evi’nin temelinde Fikri Köse’nin gayretleri yok mudur? Siz bu gayretlere destek vermez misiniz?

– 5 – KENDİNİZ İÇİN:
Kendinizin ve ailenizin huzur ve huşu içersinde yaşamanıza ön ayak olan ve hayat standardınızı yükselten 121 dev projeyi Maltepe halkıyla buluşturan Fikri Köse’ye ve eserlerine destek vermez misiniz?

– 6 – TARİHİNİZİ TAKDİR ETMEK İÇİN:
Maltepe var olduğu sürece bu şehre hizmet edecek, iyi günde kötü günde dertlerimizle hemhal olacak. Bu şehrin sorunlarıyla boğuşacak, Maltepe halkının çocuklarına modern bir şehir ve iyi bir gelecek bırakma gayretinde olan Fikri Köse’ye destek vermek istemez misiniz?

– 7 – GELECEĞİMİZİ KONTROL ETMEK İÇİN:
Seçilmiş yetkililer aldıkları kararlarla günlük yaşantımızı etkilerler. Bulunduğumuz yerlerin güvenliğinden toplumsal güvenliğimize kadar oy kullandığımız bireyler yaşantımızın kalitesi hakkında karar vereceklerdir. Asayiş hizmetlerinden, sağlık hizmetlerine uzanan ve hizmetler silsilesini sağlayan Fikri Köse’ye destek vermek istemez misin?

– 8 – HİZMETLERE DESTEK VERMEK İÇİN:
Maltepe’de başlayan ve devam eden onlarca hizmetin Maltepe halkıyla buluşması için hizmetlere devam felsefesinde ve anlayışında olarak Fikri Köse’nin yaptığı kültür merkezi, evlendirme dairesi, Zihinsel engelliler merkezi, kütüphane, bilgi evleri, Gülsuyu Kültür ve Sanat Merkezi, Spor Kompleksleri, 7 Sağlık ocakları, 33 Basketbol sahaları, Çocuk Parkları gibi yüzlerce eseri Maltepe halkına kazandıran Fikri Köse aynı zamanda Maltepe Stadı, Sahil-Minibüs Yolu-E5 Bağlantı Yolu, Zümrütevler-Gülsuyu-Esenkent bağlantı yolları, 11 Dere’nin ıslahı, İDO Deniz İskelesi’nin Yeniden İnşaası, İETT Maltepe Son Durağı gibi önemli hizmetleri de Maltepe’ye transfer etmesine destek vermek istemez misiniz?

– 9 – İYİ ŞEYLERİ SÜRDÜRMEK İÇİN:
Oy kullanmak bir alışkanlık biçimidir. Aynı zamanda bulaşıcıdır. İlk defa kaçınırsınız sonra oy kullanırsınız. O sizi o kadar mutlu yapar ki, onu defalarca tekrarlamak istersiniz. Bir süre sonra çocuklarınız ve komşularınız sizin sahip olmak istediklerinize sahip olmak isterler ve bundan dolayı tarih durmayacaktır. Ak Parti’ye oy vererek Maltepe halkının yüzlerce hizmetle buluşmasına vesile olanlar tarih önünde gurur duyabilirler. İşte bir 29 Mart daha tekrar oylarınızla Fikri Köse’ye destek vererek Maltepe’nin modern kentleşme yolunda destek vere bilirsiniz.

– 10 – KAZANMAK İÇİN:
Çocuklarımıza mutlu bir gelecek modern, güvenilir ve mutlu bir şehir kazandırmak için;

BİR SES, BİR SEVGİ, BİR OY yeterlidir.

Yorumlar kapalı.