Fikri Köse "MHP’nin Seçimlere Girmesini İstedim"

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Fikri Köse MHP ile ilgili son günlerde kendisine çok fazla sayıda soru yöneltildiğini ve halkın yanlış bilinçlendirildiğini ifade etti. Basın toplantısında yaptığı konuşmasında şunları söyledi.
"MHP’nin ilçe seçim kuruluna evraklarını geç getirdiklerini bana ilettiler ben onlara itiraz etmemelerini MHP’nin de 5 yıldır bugünü beklediğini, demokratik haklarını kullanmaları gerektiğini söyledim. Ama bize İl Yönetiminden gelen tebliğde itiraz edilmesi gerektiğini söylendi. İlçe Yöneticilerimizde bu kararı takip edip, gerekli mercilere başvurdular.
Yani İstanbul İl Teşkitamızın talebi üzerine olayın üzerine gidilmiştir. Burada bizim üzerimizde spekilasyonlar yapmak doğru değildir" dedi.
Yerel seçimlerde Maltepe’de meclis üyesi sayısının %20 daha artacağını ifade eden Fikri Köse "Bizler şimdiden gelecek 5 yıla hazırlanıyoruz. Ben bu dönem daha belediye başkanlığı yapıp bir daha ki dönemi düşünmüyorum.
40 gündür sokaklarda geziyorum. 5 yıldır vatandaştan kopmadık. Vatandaşlarımız bize kapısını ardına kadar açıyor. Teveccühlerle karşılaşıyoruz. Siyasetçi belli dönemden sonra yıpranır biz yıpranmadık. İnsanlar bizi sevgiyle kucaklıyor. Maltepe’de çok güzel bir atmosfer var. Kalan 29 günü de iyi değerlendirmek istiyoruz" dedi.

Yorumlar kapalı.