Taraftarlar’dan Fikri Köse’ye Destek

Abone Ol
Daha Fazla

   Maltepespor Taraftarları Kırşehir maçı sonrası Mimoza Cafe’de Maltepe Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fikri Köse’yle bir araya geldiler.
   Maltepespor Başkanı Hanifi Mutlu’nun da katıldığı toplantıda Maltepespor taraftarları Belediye Başkanı Fikri Köse’ye istek ve önerilerini sundular.

   POLİS BİZİ HER GÖRDÜĞÜ YERDE SORGUYA ALIYOR
   Maltepespor Taraftarları ”Maltepe Polisi ve yunuslar maçlarda GBT yapıyorlar. Bize GBT sorgusu yapacaklarsa maçtan önce veya sonra yapsınlar maç sırasında yapmak hiç doğru değil. Zaten orada 90 dakika takıma destek için geliyoruz bunun 30 dakikası sorgulamayla geçiyor. Hadi bundan vazgeçtik, maçtan sonraki günlerde bizi gördükleri yerlerde sorgula almalarına anlam veremiyoruz. İlk defa böyle şeylerle karşılaşıyoruz.

   DEPLASMANLARA OTOBÜS İSTİYORUZ
   Maltepespor taraftarları ”Deplasmanlara takımı desteklemek için mutlaka otobüs istiyoruz. Maltepespor’la yatıp, Maltepespor’la kalkıyoruz. Maltepespor nerede maç yapıyorda orada olmak istiyoruz” dediler.

   Bu talepler üzerine Başkan Fikri Köse ”Emniyet müdürümüzle görüşüp, konu hakkında bilgi alacağım. Ve taraftarlarımızın isteklerine cevap vereceğim. Otobüs konusunda Hanifi Bey elinden geleni yapıyor. Bu konuda da ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

   EN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ ARASINDA
   MALTEPESPOR’A TESİS YAPMAK VAR
   Başkan Fikri Köse ”Maltepespor’un tesisleri konusunda da Maltepe Stadı’nı kullanmak istedik. Ama bize maliyeti 35 bin lira’yı buluyor bu yüzden istemiyoruz. Büyükbakkalköy’de 60 dönümlük arazi var, buranın pürüzleri var bunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Yeni Dönem’de en önemli projelerimiz arasında Maltepespor’a tesis yapmak var” dedi.

   Toplantı sonrasında Maltepespor Taraftarları iki başkana da bir süre tempo tuttular. ”En Büyük Başkan Fikri Köse”, ”Hanifi Mutlu Taraftar Mutlu” diye 15 dakika durmadan Beşçeşmeleri inleten taraftarlar Alibeyköy deplasmanına 3 otobüsle gitmeyi planlıyor.

Yorumlar kapalı.