SAADET Partisi Maltepe Adaylarını Tanıttı

Abone Ol
Daha Fazla

Saadet Partisi Maltepe İlçe Teşkilatı Gülşah Düğün Salonu’nda Aday Tanıtım törenini yaptı. Mehteran’ın konseriyle başlayan program Saadet Partisi Maltepe Belediye Başkan Adayı Metin Çelik’in öz geçmişi ve Milli Görüş’e yapmış olduğu hizmetler, sinevizyon gösterisiyle vatandaşlara takdim edildi.

Programda söz alan başkan adayı Metin Çelik, "Maltepe’yi ruhu olan, yaşanabilir, bir şehir haline getireceğini söyleyen Çelik, kendine ait projelerini tek tek solonu dolduran Maltepe’lilere anlattı.
Çelik’in projeleri sırasıyla; kaynak suları ve mahalle çeşmeleri, sokak çocukları ıslah merkezi, mahalle kültür evleri, gibi sosyal belediyeciliği öne çıkaran projelerini açıkladı.
Maltepe’nin en önemli sıkıntısı olan trafik içinde projesini açıklayan Çelik; Maltepe merkez trafiğini yeraltına alarak Maltepe ye meydan kazandıracaklarını da sözlerine ekledi. Çelik; gecede kadrosunu da vatandaşlara tanıttı.
Maltepe’nin mahallelerinden değişik partilerden çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu yüz kişi gece de Saadet Parti’sine katıldı, yeni katılan partililere rozetlerini, Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı, Cevat AYHAN taktı.

Yorumlar kapalı.