Maltepe’nin 4.Üniversitesi ACIBADEM

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversite Cenneti olan Maltepe’ye bir yenisi eklendi. Marmara Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden sonra Gülsuyu’na konuçlandırılan Acıbadem Üniversitesi’de hizmete başliyor.
Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Necmettin Pamir öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında; "Acıbadem Sağlık Grubu ülkemizde yıllardan beri üst düzeyde sağlık hizmeti vermekte olan bir gruptur. Bu hizmeti en iyi şekilde verebilme gayreti yıllar içerisinde birçok konuda bilgi birikimi sağlamıştır. İşte Acıbadem Üniversitesini kurma fikri yıllar içerisinde oluşan bu bilgi birikimini ve tecrübeyi genç nesillere aktarma düşüncesinden kaynaklanmıştır. Acıbadem Üniversitesi beş yıllık hazırlık döneminden sonra 18 Mayıs 2007 tarihinde kurulmuştur.
Acıbadem Üniversitesi GÜÇLÜ’ dür. Gücünü Acıbadem Sağlık Grubunda çalışmakta olan yüzlerce öğretim üyesinden almaktadır. Bu genç, gayretli öğretim üyesi kadrosu eğitimin itici gücünü oluşturacaktır.
Acıbadem Üniversitesi GÜVEN vermektedir. Çünkü öğrencilerine eğitim sırasında geniş burs olanakları ile kolaylık sağlayacak; öğrencilerini mezuniyet sonrası iş alanlarına uygun, rekabetçi bir anlayışla yetiştirecek ve öğrencilere mezuniyet sonrası iş imkanı sağlanacaktır.
Acıbadem Üniversitesi GELECEK için meslek insanı yetiştirecektir. Hangi bölümde olursa olsun Acıbadem öğrencileri o mesleğin en iyisi olarak yetiştirilme gayreti içerisinde olunacak, ayrıca sorgulayan, bilgi üreten, teknoloji kullanabilen bireyler olarak yetiştirileceklerdir. Böylelikle sadece kendileri değil ülkemizde bundan kazanım sağlayacaktır.
Sevgili Öğrenciler, sağlıklı gelecek Acıbadem Üniversitesi ile gelecek.

Yorumlar kapalı.