Fikri Köse MASİAD’ı Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

   Seçim turlarını Maltepe’de aralıksız sürdüren Maltepe Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fikri Köse Maltepe Sanayici İşadamları Derneği’ni ziyaret etti.
   Masiad’ta yaptığı konuşmada şunları söyledi ”Maltepe merkezin en önemli sorunların biri olan Maltepe Pazarı’nı kaldırdık. Daha önce bunun kararı alınmış ama uygulanamıyordu. Önemli olan kararları almak değil, uygulamaktır.
   Maltepe’de 3 altgeçit, 5 ayrı yerde katlı otopark, E-5 üzeri ve altında 2 yüzme havuzu yapacağız. Yeni dönem için 2 yıldır projeler üzerinde çalışıyoruz. Biz projelerimizle konuşuyoruz. Yaptıklarımızla konuşuyoruz. Maltepe’de taş üstüne taş koyan başımızın üstündedir.
Kurban kesim yerini toki’ye devrettik. Maltepe’deki seçimlerden iyi bir netice alıp, meclis üyesi sayımızı arttırmak istiyoruz.
Masiad’ında önümüzdeki dönemde yeni başkan ve yönetim kuruluyla Maltepe’de iyi işlere imza atacağına inanıyorum” dedi.
Masiad Başkanı İlhan Özüpekoğlu’da başkana ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve Masiad Ormanı yapmak, kültür merkezine ünlü isimlerle birlikte paneller yapmak belediyenin de bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istedi.

Masiad’ın Yönetim Kurulu’nda; İlhan Özüpekoğlu (Başkan), Hayati Kara, Ali Sert, Asuman Gündoğan, Avni Rakıcıoğlu, Gökay Ergün, Hakan Utku, H. Öner Eyüboğlu, Muhammet Gönen, Şerafettin Aras, Tahir Çil, Turhan Karadağ, Vahdettin Macit, Yıldırım Rahatbaş ve Zeki Temel yer alıyor.

Yorumlar kapalı.