Olay Gazetesi’ne Ödül

Abone Ol
Daha Fazla

   Son Dakika Gazetesi’nin 25.yılı anısına düzenlediği ödül töreninde Olay Gazetesi’de yaptığı yayınlarından dolayı ödüle layık görüldü.
   Enver Tuksal’ın sahibi olduğu Son Dakika Gazetesi Pendik Ada Tesisleri’nde düzenlediği programa 300’den fazla davetli katıldı.
   Gazeteciler, siyasetçiler ve işadamlarını ödül aldığı programda konuşma yapan Enver Tuksal ”Biz bugünlere tırnağımızla kazıyarak geldik. Yerel Gazetelerin sorunlaranı anlacak gazeteci olanlar bilir. Burada gazeteci dostlarımla ve sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Bu bayrağı oğlum daha yukarılara çıkartacağıma inanıyorum.
   Gazetecilik; misyonuna uygun ve etik kurallara dikkat edilerek yapılırsa dünyanın en asil mesleklerinden biridir.
   Son Dakika Gazetesi olarak mesleki saygınlığımızı, doğru ve güvenilir haberler vererek kazandık ve bugün okuyucularımızın güvenini sürdürerek 25. yılımızı kutluyoruz.
   “Basın, kamuoyunun sesidir” düşüncesine sahip, yerel basının önemini bilen ve bu geceye gelerek bizlere şeref veren değerli protokolüme ve haber kaynağı olarak , abone ve okuyucu olarak ya da ilan ve reklam vererek bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.
   Gazetemizi 25. yılına taşıyan çalışmalarımızı kısaca özetlemek isterim:
   Pendik Lisesi’ ni bitirdikten sonra şimdiki adı İletişim Fakültesi olan, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Ulusal gazetelerde staj yaptım. Kurduğum reklam ajansı ile faaliyetlerimi sürdürerek, bölgede ulusal gazetelerin ilan ve reklam ajanslığını ve A.A.’ nın Maltepe-Tuzla arasındaki bölge temsilciliğini yaptım” dedi.
Olay Gazetesi olarak çeyrek asrı geride bırakan Son Dakika Gazetesi’ne bundan sonraki yayın hayatında da başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar kapalı.