Maltepe’de Polis Haftası Kutlanıyor…

Abone Ol
Daha Fazla

   Polis Haftası sebebiyle Maltepe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptığımız ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Pek’i kutladık.

   Hem Polis Haftası hemde bugüne kadar Maltepe’de yaptığı hizmetlerden bahseden Necmettin Pek şunları söyledi.

   “Türk polis teşkilatının kuruluşunun 164. yıldönümünü, kuruluşunu hep birlikte kutlamanın, gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Polis, ülkemizin milli birlik ve bütünlüğünün, anayasal düzeninin ve halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması konusunda azimle ve inançla görevini yapmaktadır. Vatandaşın desteğini almadan başarı elde edilemeyeceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle polis – halk ilişkileri birinci önceliğimizdir. Halkımızın şikayet ve dileklerini dinleyerek gereken önlemleri alıyoruz. Gençliğimizin her türlü zararlı alışkanlıktan korunması için okul – aile – polis işbirliğine önem vermekteyiz”

   MALTEPELİLERİ ÇOK SEVİYORUM
   Maltepe’de olmaktan çok mutluyum, insanların sıcaklığı, yardımseverliği diğer görev yaptığım yerlere göre çok fazla. Maltepe’ye yeni mobese kameraları kazandırdık. Trafik’teki evraklar keşmekeşti 150 bin evrağı bilgisayar ortamına taşıdık. İnsanlar Evine geliyor rahatlığıyla gelsin, güleryüzle gitsin bütün derdimiz bu oldu.
   Maltepe’den hiç ayrılmak istemiyorum ama 3 ay sonra terfi edeceğim için buradan ayrılmak zorundayım. Buradan ayrılsamda herzaman Maltepeliler’in her zaman emrindeyim.

   SEÇİMLERDEN ÖNCE 3 GÜN UYUMADIM
   Maltepe’de kazasız, sıkıntısız herkesin huzurlu bir seçim ortamında yarışması için tüm gayreti sarfettik. 3 gün boyunca sadece 2 saat ailemi görebildim. Maltepe’de sıkıntısız bir seçim atlattığımız için çok memnunum. Burada Maltepelilerinde gayreti vardır. Herkese ve tüm personelime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar kapalı.