Yaşamkent 320 Dairelik Projesini Teslim Ediyor

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe’de 320 dairelik Yaşamkent Konutları, bu ay teslim ediliyor.
Kombi ve ankastre fırının dahil olduğu dairelerin fiyatı 140 bin YTL’den başlıyor. Temeltaş İnşaat, kendine ait arsalar üzerinde gerçekleştirdiği 320 konutluk Maltepe Yaşamkent Konutları projesini bu ay teslim ediyor.

2005 yılı yaz döneminde satışlarına başlanan Yaşamkent Konutları, Maltepe’de E-5 Karayoluna cepheli, deniz tarafında ve E-5 Maltepe kavşağına 500 metre mesafede, alışveriş ve iş merkezlerine yakın ve özellikle yapımı devam eden Kadıköy-Kartal Metro hattının güzergah duraklarından birisi olan Altayçeşme Metro istasyonunun çok yakınında yer alıyor. 14 dönümlük bir arazide inşa edilen Maltepe Yaşamkent Konutları, 9’ar katlı 8 bloktan oluşuyor.

HAVUZ VE OTOPARK
Her katta 4 dairenin bulunduğu bloklar, radye temel üzerine BS25 beton kullanılarak inşa ediliyor. Yüzme havuzu, kapalı otopark ve cafe gibi imkânların da bulunacağı sitede 24 saat güvenlik ve çocuk oyun alanları da mevcut. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaatına devam edilen konutlarda mantolama ile birlikte ısı, ses ve nem yalıtımı da yapılıyor. Yaşamkent Konutları’nda blokların en üst katındaki daireler dubleks. Giriş katlarındaki daireler 105, 115 ve 127 metrekare büyüklüğünde.

Normal katlardaki daireler ise 120, 127 ve 140 metrekare büyüklükteki çeşitleriyle 3 oda 1 salon olarak inşa ediliyor. Yaşamkent Konutları’nda her bloğa ait 30 tonluk ferdi su deposu ve pompası, merkezi uydu yayın sistemi ve daire içlerinde ferdi ısıtmalı, kombisi takılmış ısıtma sıcak su sistemi bulunuyor.

İLAVE MUTFAK DOLAPLARI
Yaşamkent Konutları’nın mutfağında boy kiler sepeti ile birlikte ilave mutfak dolapları, ankastre fırın, ocak ve aspiratör de bulunuyor. Maltepe Yaşamkent Konutları’ndaki dairelerin dış kapıları çelik; içerde ise Amerikan panel kapı kullanılıyor. Banyolarda hilton lavabo, granit tezgah, radyatör, havlu dolabı, spot aydınlatmalı asma tavan dışında küvet ve duşakabin de mevcut.

Yorumlar kapalı.