Nuri Erkoç ”Kongre Salonları Er Meydanımızdır”

Abone Ol
Daha Fazla

    Kartal & Adalar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefaalet Kooperatifi Genel Kurulunda Konuşma Yapan Başkan Nuri Erkoç Şunları Söyledi.
   Erkoç ” 2009 yılında konuşulacak çok şey var. Söylediğim en önemli şey sesimizi yükseltmemizdir. Hakkımızı aramalıyız. Zor günler yaşıyoruz ve bu işin bir çaresi olduğuna inanıyorum.
   Sicil affını dillerinde dolaştırıyorlar ama uygulamaya koymuyorlar. Bu esnafımız için çok önemli bir karardır. Çünkü esnafımızın ne çek’i kalmış, ne kredi kartı kalmış.
   Hep karanlık tablo çizmek istemiyorum, daha yapacak şeyleri var. Ama bir türlü hayata geçmiyor.
   Sıfır faizle kredi verilse bile halkın ana parayı ödeyecek gücü yok.
   Bu salonlar bizlerin er meydanıdır. Burada beni eleştireceksiniz, tenkit edeceksiniz. yanlış varsa birlikte düzelteceğiz. Katımcı demokrasiyi burda uygulamaya devam edeceğiz. Burada konuşamazsak nerede konuşacağız” dedi.
   Genel Kurul’a katılan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz içinde ”Kartal İçin Bir Şanstır” seçim olsun olmasın, çalmadık kapı, yardımı dokunmadığı insan kalmamıştır. Seçim çalışmalarında bile hastaları için ameliyet masalarına koşmuştur. Kartal’da kendisi ile gurur duyorum ve tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorumlar kapalı.