Mustafa Zengin Ankara Deplasmanı’na Gitmedi

Abone Ol
Daha Fazla

   Maltepe’nin çiçeği burnunda belediye başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin Maltepespor kulübü yönetimi ve futbolculara verdiği sözü yerine getirmedi.

   Kümede kalma mücadelelesi veren Maltepespor’un 3 gün öncesi antremanına Kaymakam’la birlikte gelerek, futbolculara moral veren Mustafa Zengin ”Maddi ve manevi son 6 maçta yanınızdayız. Beni istiyorsanız ben burdayım. Deplasmana istiyorsanız, tüm deplasmanlara geleceğim. Maltepespor’un kümede kalması için elbirliği ile bu sorunu çözeceğiz. Bu hafta oynanacak olan Ankara’ya Şekerspor müsabakasına bende geliyorum” dedi.
   
   Ama; Maltepe Kaymakamı, Maltepespor Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik heyet, futbolcular ve basın mensuplarının yanında bu sözü veren Mustafa Zengin Şekerspor deplasmanına Ankara’ya gelmedi.

   ”KİMSENİN EKMEĞİ İLE OYNAMAYACAĞIM” DEMİŞTİ
   Maltepe’de yerel seçimleri kazanmasının ardından, mazbatasını alır almaz. Maltepe Belediyesi’nde işçilerle bir toplantı yapan Mustafa Zengin şu ifadeleri kullanmıştı.
   ”Biz kimsenin ekmeği ve aş’ı ile oynamayacağız, herkes görevini dürüstçe yaparsa, kimseyle bir sorunumuz olmaz, biz işçilerimizin yanındayız” demişti.
   Bu söyleminden tam 3 gün sonra Maltepe Belediyesi’nde çalışan sözleşmeli 85 işçiye ihtarname çekerek, bir ay içinde iş akdiniz fesh edilecektir” dedi.
   Hocanın 3 gün arayla kendi beyanatlarına zıt eylem ve sözleri onu sevenler tarafından şaşkınlıkla izleniyor.
   

   

Yorumlar kapalı.