Minik Öğrencilerin Fidan Kampanyası Başladı

Abone Ol
Daha Fazla

İsmet İnönü Anaokulu öğrencilerinden bir grup, öğretmenleriyle beraber Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengini makamında ziyaret etti. ‘’ Bir fidan bir öğrenci ‘’ kampanyası çerçevesinde minikler Başkan Zengin’e çam fidanı hediye ettiler.

İsmet İnönü İlköğretim Okulu öğrencileri’nin başlattığı ‘’ Bir fidan bir öğrenci ‘’ kampanyası çerçevesinde, hem kampanyayı tanıtmak hem de yeni görevinde başarılar dilemek amacıyla, anaokulu öğrencileri Başkan Zengin’e ziyarette bulundu. Okul Müdürü İlknur Yeşilmen ve Öğretmenleri Ayşe Cihangirli ile birlikte Başkanlık makamına gelen öğrencileri Başkan kapıda karşıladı. Minikler Başkan’a uzun ömürlü olan çam fidanı hediye ettiler.

Başkandan kampanyalarına destek isteyen öğrenciler Başkan Zenginden söz aldı. Yeşil alanların şehrin en önemli oksijen kaynağı olduğunu öğrencilere anlatan Başkan, yarının büyüklerine yeşili korumalarını ve büyüklerini de bu konuda uyarmaları tavsiyesinde bulundu.

İsmet İnönü İlköğretim Okulu Müdürü İlknur Yeşilmen ve anaokulu Öğretmeni Ayşe Cihangirli ile bir süre sohbet eden Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Eğitime her alanda destek olacaklarını belirterek, bütün istek ve arzularında kapılarının kendilerine açık olduğunu ifade etti. Ziyaretin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Zengin kendilerine birer hediye verdi.

Yorumlar kapalı.