Mustafa Zengin Maltepespor’a Müjdeyi Verdi

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor Yönetim Kurulu’nun Dragos Elite Hotel’de düzenlediği toplantıya katılan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin Maltepespor’a her konuda destek olacağını açık açık ifade etti.

Maltepespor’un en büyük sorunu olan tesisleşme konusunu Tekel Tesisleri’nin Maltepespor’un kullanımına açılması için tüm girişimleri başlattığını ifade etti.

Maltepespor’un 3 hafta içersinde acilen ödenmesi gereken borcu için de işadamlarını ve Maltepe Belediyesi imkânlarını harekete geçirdi.

Başkan Zengin Maltepespor Yönetim Kurulu Üyelerine seslenerek;

”Maltepespor için BU ZOR GÜNLERDE ne yapılması gerekiyorsa YANINIZDAYIM” diyen Mustafa Zengin ilk olarak Maltepe Belediyesi Kültür Merkezi önündeki otopark alanını Maltepespor’un kullanımına verdi.

Maltepe Belediyesi Kültür Merkezi Otoparkı’nın girişine de en kısa sürede barkovizyon sistemi konulup faaliyete geçirileceği ifade edildi.

Kimlerin “Maltepe için, Maltepespor için” başka çözümleri varsa kendisine mutlaka iletilmesini istediğini belirten Başkan Zengin ”Spor, dünyanın kabul ettiği reytingi en yüksek yarış kulvarıdır.

Bu yarışta Maltepelilerinde olmasını istiyorum.
Ve ben sadece futbola değil, hentbol’a, basketbol’a diğer spor branşlarına da destek vermek istiyorum.

Yavrularımız, gençlerimiz Maltepe’den büyüyüp, serpilip hayallerinin takımlarında ter dökmelilerdir” dedi.

Yorumlar kapalı.