Belediye Başkanından Öğrencilere Hediye

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Okul girişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Zengini, Okul Müdürü Adnan Köksoy odasında misafir etti.

Daha sonra sınıfları gezen Başkan, öğrencilerin sevgisiyle karşılandı. Gittiği her yerde çocuklara ayrı ayrı ilgilenen Zengin, Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulunda da çocuklarla sıcak bir diyalog kurdu. Başkan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza anlamlı bir hediye olan Atatürk’ün Nutuk kitabı ile oyuncak hediye etti. Öğrencilerle birlikte sıraya oturan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, çocuklara Nutuk kitabının ön sözünü okudu.

Kendisini dikkatle dinleyen öğrencilere Cumhuriyetle ilgili bilgiler veren Başkan, ‘’Sizler, kendilerine bırakılan emaneti daima koruyacaksınız ve Türkiye Cumhuriyeti’ni Büyük Önder’in çizdiği yolda ebediyen yaşatacaksınız diye konuştu.

Başkan Zengin, daha sonra öğrencilere dersleri ile ilgili sorular sordu. Özellikle bir öğrenciye Matematikle ilgili sorular soran Başkan, öğrenciye başarılar dileyerek kendisini öptü.

Yorumlar kapalı.