Beyaz Masa "ALTIN MASA" Oldu

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

29 Mart seçimlerinde Maltepe Belediye Başkanı seçilen Prof. Dr. Mustafa Zengin, Belediye de vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için bir takım değişikliklere gidiyor.

Vatandaşların şikâyetlerinin alındığı "Beyaz Masa" olarak bilinen birimin ismini "Altın Masa" olarak değiştirildi.

Altın Masa’ya büyük önem verdiğini belirten Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, "Altın Masa vatandaş ile birimler arasında köprü görevi görecek. Aynı zamanda belediyemiz ile ilgili tüm konularda kısa bir sürede sonuca ulaşarak, anında çözülemeyen problemlerinizi de sizin adınıza takip edecek. Bilgisayar destekli, güler yüzlü, modern ve çağdaş bir anlayışla hizmet vererek, çözülemeyen problemleri vatandaş adına takip ederek, sonuçtan vatandaşa bilgi verecek" dedi.

Vatandaşlarımız Altın Masa’ya Belediye çalışmaları  ve Belediye hizmetlerinin yanı sıra Yol bakım ve onarım, kanalizasyon, gibi alt yapı ve üst yapı çalışmaları, kaçak su, kaçak yapı, imar – iskân ile ilgili şikâyetler, zabıta, park bahçe, temizlik İşleri, ilaçlama, veterinerlik ulaşım çevre ve gürültü ile ilgili bütün şikâyetlerini bildirebilir diyen Başkan Zengin, bunların dışında mağdur olan vatandaşlarımıza sosyal yardım ve hizmetlerle ilgili yardımlarda bulunulmaktadır.

Değişik öneri, istek ve şikâyetleri de içeren yaklaşımlarınızı da dikkate alarak, takdir ve tenkitlerinizde size bir telefon kadar yakın olan Altın Masa tüm vatandaşlara titiz duyarlı ve saygılı bir şekilde hizmet verecektir" diye konuştu.

Hizmeti halkın ayağına götürmeyi amaçlayan Altın Masa’ya 457 06 60 – 457 06 61 no’lu telefonlardan ulaşabilir ya da istek ve şikâyetlerinizi altinmasa@maltepe.bel.tr adresine yapabiliyorsunuz.

Yorumlar kapalı.