Zengin "Maltepe İstanbul’da Temizlikte Birincidir"

Abone Ol
Daha Fazla

Bahar aylarını yaşadığımız şu günlerde Maltepe Belediyesi ‘’ daha temiz bir Maltepe ‘’ sloganı ile çalışmalarına hız veriyor. Maltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde detaylı bir temizlik kampanyası başlatılıyor.

HAZİRAN AYI SONUNA KADAR DEVAM EDECEK
Haziran ayı sonuna kadar sürecek olan Bahar Temizlik Kampanya’sında 18 mahalle genelinde adeta temizlik harekâtı yapılarak. Maltepe Belediyesi’ne bağlı temizlik işçileri tarafından mahalle araları ve sokaklarda kaldırım boyama, süpürme ve yıkama işlemi yapılacak. Aynı zamanda eski konteynırlar tamir edilerek boyanacak ve yıkanacak. Kampanya Fındıklı Mahallesi’nden başlayarak Altıntepe Mahallesi’nde son bulacak.

İSTANBUL’UN EN İYİ İLÇELERİNDEN BİRİYİZ
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe’nin temizlik konusunda İstanbul`un en iyi ilçelerinden birisi olduğunu belirterek `Ancak biz daha da iyi olsun istiyoruz. Kampanyamız her gün bir mahallemizde devam edecek. Hayat temizlikle başlar, çevre ile güzelleşir. Tüm Maltepelileri de kampanya boyunca bize destek vermeye davet ediyorum ‘’ şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı.