Başkan Zengin Ziyaretlerini Sürdürüyor

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, 18 mahalle muhtarı ve esnaflara yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Zengin bu hafta Gülensu Mahalle Muhtarı Sabri Sakar’ı ziyaret ederek mahalle hakkında genel bilgi aldı.

Gülensu Mahalle Muhtarı Sabri Sakar, daha önceden belirlediği mahalle ile ilgili eksiklikleri Başkan Zengine verdi. İlçede bulunan on sekiz mahalle muhtarlarını ziyaret ederek bölgemizle ilgili daha detaylı bilgi aldıklarını ifade eden Başkan Mustafa Zengin, kendilerine iletilen isteklerin zaman içerisinde giderileceğini söyledi.

Daha sonra Muhtar Sabri Sakar ile birlikte muhtarlık binasının üst katında bulunan Halk eğitim merkezinin halı kursunu ziyaret eden Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, kursiyerlerle tek tek el sıkışarak sohbet etti. Kursiyerler tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünleri inceleyen Başkan, kendilerine başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Gülensu Mahallesinde eczacı dükkânı bulunan CHP meclis üyesi Selma Oya Akay’ı da ziyaret eden Başkan Zengin, Muhtar ve vatandaşlarla birlikte mahalleyi gezerek eksiklikleri yerinde inceledi.

Yorumlar kapalı.