Maltepe Belediyesi’nin Aracı Pert Oldu

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ordu’nun Mesudiye ilçesine bağlı Topçam Belde Belediye Başkanı Erhan Köleoğlu İstanbul Maltepe Belediye Başkanlığı’na ait araçla kaza yaptı.

CHP’li Topçam Belde Belediye Başkanı Erhan Köleoğlu’nun makam aracı olarak kullandığı resmi plakalı otomobil, Rus Pazarı kavşağı yakınlarında Giresun-Ordu istikametinde seyrederken birden korkulukları yıkarak Ordu-Giresun yönünde trafiğin aktığı karşı şeride geçti.

Takla atan araç bir süre sürüklendikten sonra ters döndü. Bu sırada araçta görgü tanıklarının anlatımına göre araçta küçük bir patlama oldu kıvılcım çıktı.

Topçam Belde Belediye Başkanı Erhan Köleoğlu’nun resmi plakalı kullandığı araçtan oğlu yara almadan kurtulurken Köleoğlu aracın içinde kaldı.

Daha sonra araç içinden çıkarılan Köleoğlu Ordu Devlet Hastanesi Acil Servise kaldırıldı. Başkan Köleoğlu’nun bir aracın kendisini takip ettiğini ifade ettiği öğrenilirken hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Kaza ile şoka giren başkanın oğlu ise uzun süre aracın başında gözyaşı döktü. belediye başkanının 300 promilin üzerinde alkollü olduğunu belirtildi.

Maltepe Belediyesi’nin meclis gündemine de taşınan araç için vatandaşlar meclis kararı olmadan Ordu’ya gönderilmesine tepki gösteriyorlar.

Fotoğraflar www.karadenizbayrak.com adresinden alınmıştır.

Yorumlar kapalı.