Başkan HEMŞİRELERin Haftasını Kutladı

Abone Ol
Daha Fazla

12–18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin. Belediye Sağlık Merkezinde çalışan hemşireleri ziyaret ederek, hizmetlerinden dolayı kutladı.

Önce Sağlık Müdürü Vedat Keleş’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Zengin, daha sonra personeli gezerek haftalarını kutladı. Başkan Mustafa Zengin ziyarette, Maltepe Belediyesi sağlık Müdürlüğü hemşirelerine birerde çiçek takdim etti.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZI KUTLUYORUM
Hemşirelik, güç çalışma şartlarını gerektiren, özeri, sabır ve hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran zor bir meslektir diyen Başkan Mustafa Zengin, Sağlık personelimiz özveri ile bizler için canla başla hizmet vermekte. Bizler de onların bu özverilerine onların hiç olmazsa özel günlerini hatırlayarak destek olalım istedik.

Yönetim olarak anlayışımız daima halkımız için hizmet eden her kesimle iç içe iyi diyalog halinde olmak. Bu sebeple hemşirelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olalım istedik. Kendilerinin 12–18 Mayıs tarihleri arasındaki haftalarını kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

ECZACILARA KIRMIZI KARANFİL
Hemşireler Haftası nedeni ile Başkan yardımcısı Dr. Fevzi Karaağaç, Meclis üyesi Eczacı Selma Oya Akay ve Maltepe Belediyesi sağlık Müdürlüğü hemşirelerinden Ferhan Turan, İlçede bulunan eczaneleri gezerek kırmızı karanfil verdiler.

Ziyaretlerle ilgili olarak bir açıklama yapan Maltepe Belediyesi Başkan yardımcısı Dr. Fevzi Karaağaç, “sağlık, bireylerde, zorunlu, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan biridir. Bizlerde hem halkın sağlığı için çalışan, gerektiğinde de hemşirelik vazifesini yerine getiren eczacılarımızın da yanında olarak sohbet ettik ve haftalarını kutladık. Duyarlı bir hizmet anlayışı içinde olabilmek adına büyük bir sorumluluğun altına giren bütün hemşirelimize kolaylıklar diliyorum “ dedi.

Yorumlar kapalı.