26 Yıl Önce Atilla Üstündağ

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı’na yeni atanan Atilla Üstündağ’ın lise yıllarındaki biyografisi hakkında edinilen bilgilere göre; çalışkan, terbiyeli, efendi ve şık giyimiyle okulun gözde öğrencileri arasında gösteriliyor.

Üstündağ, o dönemde uzun süre sınıf başkanlığı yapan Davut Yıldırım’ın elinden başkanlığı alarak, başarıyla da sürdürdüğü ifade ediliyor.

1984 yılında İstanbul İmam-Hatip Lisesini bitiren Atilla Üstündağ’ın lise dönemiyle ilgili www.ihl84.net sitesinde şu sözler yer alıyor;

”Okulumuzun müstesna simalarındandır. Kendisini yalnız kendi sınıfı değil kardeş sınıflardan da tanıyan arkadaşları vardır. Son senede uzun zamandır Davut’un elinde olan başkanlığı almış ve başarıyla devam ettirmiştir. Sınıfın hemen hertürlü sıkıntısı ve derdiyle meşgul olan arkadaşımız, hocalar tarafındanda sevilir.

Ders durumu herzaman iyidir. Efendilik, samimiyet onun kişiliğinde çok iyi bir şekilde temsil edilir. Ne zaman görseniz şık giyimlidir. Bu yakışıklı arkadaşımıza şahsiyeti gibi temiz bir hayat temenni ederiz.”

                                                                  www.İHL84.net

Yorumlar kapalı.