BAŞKAN ZENGİN BY PASS AMELİYATI YAPTI

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, cerrahlık günlerine geri döndü.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepespor yöneticilerinden 37 yaşındaki Murat Devran’ın By Pass ameliyatına katıldı. Ameliyat önlüklerini giydikten sonra elinde ameliyatta kullanacağı Lup ile birlikte Kartal Koşuyolu Kalp Damar Hastalıkları Eğitim Hastanesi başhekimi Hasan Sunar’ı ziyaret eden Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin cerrahlık günlerini çok özlediğini söyledi.

4 saatten fazla süren By Pass ameliyatından sonra duygularını anlatan Zengin “Mesleğimin ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anladım ve keşke bırakmasaydım dedim. Ama Maltepe’nin daha fazla By Pass’a ihtiyacı ve benim de Maltepe halkına sözüm var” dedi.

ÇOK ÖZLEMİŞİM

En son 1 sene önce seçim çalışmaları sırasında bir Meclis üyesinin babasına By Pass ameliyatı yaptığını anlatan Zengin, “Çok özlemişim. Zevkliydi. Haftada bir kez ameliyata girmek belki beni biraz rahatlatır” dedi.

Başkan Zengin, Süreyyapaşa Hastanesi başhekimliği dönemindeki çalışma arkadaşları Prof. Dr. Mete Alp ve Doç. Dr. Cengiz Özbek ile birlikte yaptıkları By Pass ameliyatı ile hastanın dört damarının değiştirildiğini söyledi ve 1 hafta içinde taburcu edileceğini açıkladı.

Yorumlar kapalı.