TOSİAD BAŞKANI DURSUN BAYRAM TOKATLI İŞ ADAMLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Abone Ol
Daha Fazla

TOSİAD Başkanı Dursun Bayram, İstanbul’daki hemşerileriyle bir araya gelerek, ülkedeki bütün Tokatlıların dayanışma içinde olması gerektiğini vurguladı.

Tokatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (TOSİAD) Başkanı Dursun Bayram İstanbul’daki Tokatlı iş adamlarını ziyaret etti. Tokat halkı ve farklı illerdeki Tokatlıların dayanışması için destek isteyen Bayram, Tokatlı iş adamlarının bir dayanışma içinde olması gerektiği mesajını verdi. Geçtiğimiz günlerde kuruluşu resmen tamamlanan ve genel merkezi Ankara’da bulunan TOSİAD, ülkemizdeki Tokatlıların tek yürek olması için kuruldu. Derneğin kurucusu Dursun Bayram Ankara’daki işlemlerin ardından ayağının tozuyla İstanbul’daki hemşerileriyle buluştu. Burada birtakım ziyaretlerde bulunan Bayram’ın amacı Tokatlı iş adamlarının bir bütün halinde birbirine kenetlenmesi ve doğduğu, büyüdüğü ile yatırım yapması.

Bunu Beraber Başaracağız

Bu amaçla ziyaretlerinin ilk durağında Atatürkçü Düşünce Derneği Maltepe Şubesi Eski Başkanı Dursun Ali Toraman ve Baki Toraman’ı işyerlerinde ziyaret eden Bayram, “Bu ziyaretlerimin tamamı Tokat halkı ve diğer illerde yaşayan Tokatlı hemşerilerim adınadır. Yeni kurulan derneğimizde ülkemizdeki bütün hemşerilerimizi bir araya getirmeyi ve işadamlarımızın destek vermesini hedefledik. Sizlerin de desteğiyle bunu hep birlikte başaracağıma inanıyorum” dedi.

Kenetlenme Zamanıdır

Buradaki ziyaretin ardından Sancaktepe’deki Tokatlılarla buluşan Başkan Dursun Bayram, Sancaktepe CHP yönetiminde bulunan ve aynı zamanda geçmiş dönemde CHP Belediye Meclis Üyeliği yapan Ali Arslan’ı işyerinde ziyaret etti. Buradaki ziyarete, Arslan’ın yanı sıra aslen Tokatlı olan Emekli Albay Mustafa Gümüş, Nagi Bayram, İlhan Bayram ve Sancaktepe Gazetesi Genel Koordinatörü Tokatlı meslektaşımız Ebru Yaşar katıldı. Burada da İstanbul’daki Tokatlıların kenetlenmesi gerektiğinin altını çizen başkan Bayram ziyaretlerine devam etti.

Yorumlar kapalı.