Maltepespor’un Yeni Hocası Kamil Erdem

Abone Ol
Daha Fazla

Bir dönem Pendikspor’da büyük başarılara imza atan Kamil Erdem Maltepespor’da Teknik Direktörlük görevine getirildi. Yardımcı Doçent Dr. olan Kamil Erdem Marmara Üniversitesi’nde görev yapıyordu.
Kamil Erdem’in Yardımcılığına ; Atakan Çağlayan, Nuri Topsakal ve Ergun Fettahoğlu getirildi.

Ahmet Tükek’ten Kamil Erdem Yorumu
Yıllar önce Maltepespor alt yapısında antrenör olarak tanıdığım Kamil Erdem daha sonra da uzun yıllar Pendikspor’da teknik direktörlük yaptı.
Bilgisi birikimi ile türk sporuna büyük yıldızlar armağan etti.

Kamil Erdem’in Maltepespor’la anlaşmış olmasına en çok ben sevindim. Çünkü inanıyorum ki Kamil Erdem hiçkimsenin göremediği yetenekli futbolcuları cuzi fiyatlarla Maltepespor’a kazandıracaktır. Tanıdığım yıllardaki Kamil Erdem özgür ve bağımsız çalışmayı sever, en büyük özelliği yıldız yetiştirmesidir.
Kendisine Maltepe’ye hoşgeldin der başarıların devamını dilerim …

Kamil Erdem Kimdir

1959’da Mersin’de doğan Kamil Erdem, 1975 yılında Hilal Spor’da başladığı oyunculuk kariyerine sırasıyla Beykoz, Aydınspor, Hatayspor, Alibeyköyspor ve Ümraniyespor’da devam etti.

Pendikspor ile Türkiye Kupası’nda büyük başarılara imza atmış olan Erdem, 2006 yılında Yeniköyspor ile Süper Amatör Ligi Şampiyonluğu, Marmara Üniversitesi Futbol Takımı ile 4 kez Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonluğu’na ulaştı.

Yorumlar kapalı.