Taraf Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ” Erken Seçim Olabilir ”

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe Gençlik Kollarının düzenlediği panele katılan Taraf Gazetesi’nin Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı erken seçim olabilir dedi.
Gençler gençlerle buluşuyor adlı panele katılan Kütahyalı oğlu yeni düzenlenen anayasa paketinin halk oyuna sunulmasıyla birlikteki sürecin Ak Parti iktidarını bir erken seçime dönüştürülebileceğini söyledi.

Kütahyalı sözlerini şöyle sürdürdü. ” Bugün Türkiye’nin üzerinde bir vesayet kurma gayretleri vardır. İktidar partisi belli güçlerin güdümünde olmamanın bedelini ağır ödemektedir. Artan terör olayları ABD’nin İran’a olan ablukası İsrail’in Gazze ablukasına karşı Türkiye Cumhuriyeti Hükumetinin bu politikalara karşı duruşuyla Deniz Baykal’a komplo düzenlenerek Ak Parti iktidarı zayıflatılmak istenmektedir. Ben inanıyorum ki referandumda ezici bir çoğunlukla halkımız anayasa değişikliğine evet diyecek, anayasa referandumundan çıkan halk desteği bir erken seçimi gündeme getirecek, erken seçimde de halkımız Ak Partiyi tekrar tek başına, iş başına getireceğine inanıyorum” dedi.

Ak Parti Maltepe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Behadır yaptığı konuşmada şunları söyledi. ” Bizim Ak Partili Maltepe Gençlik Kollarının davetine icabet eden Rasim Ozan Kütahyalı’ya hoşgeldin diyorum. Kendilerine bizi kırmayıp geldiği için minnettarız. Bu kadar iş yoğunluğu arasından gençleri kırmayıp davetimize icabet ettiği için kendisine minnettarım. Biz Ak Parti Maltepe Gençlik Kolları olarak Liderimiz ve Önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, onun felsefesi ile yoğrulan gençler olarak ülkemizin yararına ve faydasına hizmet üretmenin siyasette mümkün olacağına inanan insanlarız” dedi.
Yorumlar kapalı.