Mustafa Zengin’den Ak Parti’ye Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin Maltepe Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Atilla Üstündağ ve yönetim kurulu üyeleri ile 2 saate yakın bir süre görüştüler.

MALTEPE’DE EKSEN KAYMASI
Hiçbir basın kuruluşunun davet edilmediği ziyareti haber alan gazetecileri karşılarında gören başkanlar bu durumdan rahatsız oldular.
Bugün saat 14:30’da yapılması planlanan ziyaret 17:00’ye ertelenince ak partililer için gergin bir bekleyiş başladı.

Gazetemizi arayan pek çok ak partili gözyaşları içerisinde ”ak parti ilçe başkanına sitemlerini bildirdiler.
Ak partililer 185 işçi sadece ak partili oldukları için işten atılmadılar mı? Başkan yardımcılarımız sırf ak partililer diye mıntıka mühendisliğine atanmadılar mı? Yardımcılarımıza istifa hakkı bile tanımayan başkan Mustafa Zengin ” Sigara Öldürmez Ak Parti Öldürür” demedi mi?

Ak parti eski ilçe başkanına randevu vermemekle övünen belediye başkanı belediye meclis grubumuza da randavu vermemişti. Şimdi bunları yok mu sayacağız?

Bu görüşmeden ak parti ne elde etmiştir” dediler.

Ak parti ilçe başkanı Atilla Üstündağ ”Sayın Zengin’i uzun yıllardır tanırım, Maltepe’ye üreteceği her proje için destek olacağız, elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Görüşmede kapım her zaman size açıktır diyen Mustafa Zengin amacımız halka hizmet etmektir. Atilla başkanın şahsında ak partiyi ziyaret ediyorum. Belediye başkanının ak partiyi ziyaretinin ” Belediye ile ilgili suç duyurularının yapılacağı zamana denk gelmesini Maltepe’de siyasetin ekseni kayıyor diye nitelendiren partililer, bu nezaket ziyareti ak partiye değil Atilla Üstündağ’a yapılmıştır diye görüşlerini bildirdiler.

Yorumlar kapalı.