Halka Hizmet Etmek İçin Makamlar Şart Değil

Abone Ol
Daha Fazla

TDH Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Murat Özarslan gazetemizin sorularını yanıtladı. Özarslan siyaset makamı hizmet etmek için mutlak gereklilik değildir. İnsanlar hizmet etmek için bir makamda bulunmaları gerekmiyor. Herkes bulunduğu yer ve noktadan halka hizmet edebilir diyen başkan Özarslan şunları söyledi.
“Bireysel gelişim sürecimi 2 Üniversite bitirerek tamamladım. Halen Felsefe ve Sosyal Politika üzerine yüksek lisans yapıyorum. 30 yıldır Maltepe’de ticaretle uğraşıyorum. Yaşadığımız şehre ve çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek adına Başıbüyük Erzurumlular Derneği Yöneticisiyim. Aynı zamanda Erzurumlular Vakfı Üyesiyim. Kendime ve etrafıma faydalı olmaya çalışıyorum.
Bunu da sosyal sorumluluk projelerimin gereği olduğu için yapıyorum. Siyaseti ve makamları halka hizmet etmenin bir aracı olarak değerlendiriyorum. İlla siyaset yaparak halka hizmet edileceğine inanmıyorum. İşimden, ailemden ve ticaretimden arta kalan zamanları halka hizmet etmek için değerlendiriyorum “ dedi.

Yorumlar kapalı.