Asla Engel Olmayız

Abone Ol
Daha Fazla

   Cevizli Kültürspor yönetim kurulu adına tesis işletmesi Ahmet Gümüş: ”Kızılay’ın Dragostaki 5,5 dönüm arazisinin Cevizli Kültürspor adına aylık 3.000 TL’den kiralayarak bu alanda Cevizli Kültürspor Kulübü Tesisleri yapılması adına eski Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse tarafından kulüp binası, soyunma odaları, imalatı yapılmıştı.
   Seçimden sonra yarım kalan tesisleri bugünkü Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in Kızılay’a ait bu 5,5 dönümlük bu arazi üzerinde Maltepespor’a tesis kazandırmak istediğini gerek basında gerek kamuoyunda duyurmaktayız.
   Belediye Başkanımızın bu projesine saygı duyarak projesine destek olduğumuzu beyan ederiz. Öz olan maltepespordur. Bizde bir Maltepe’li olarak üzerimize düşen her türlü desteği sunmaya hazırız. Köstek değil Destek olmak istiyoruz. Bunun içindir ki kiracılığımızı ve kira kontratımızı sonlandırarak başkanımıza bu projenin hayata geçmesine katkıda bulunmak istiyoruz.
   Yaptığımız imalatlar kira kontratı gereği tamamen evraklara dayanan harcamalarımızı da sayın belediye başkanı, sayın maltepespor kulübü başkanının bunu anlayışla karşılayacağını umuyoruz.
   Bir Cevizli Kültürspor Kulübü Yöneticisi olarak hemde Cevizli Kültürspor işletmecileri olarak maltepespora bir tesis kazandırılacaksa bundan büyük mutluluk duyacağımızı sayın başkanımıza ve Maltepespor Kulübü Başkanına bu projeye engel olmayacağımızı, işleri zorlaştırmayacağımızı aksine kolaylaştıracağımızı beyan ederiz. Gençlerin spor yapmak için alan bulamadığı günümüzde böyle bir alanın hazırlanıp gençlere sunulması Maltepe’nin kazanımı olacaktır. Kayıp edilen her gün Maltepe’nin kaybıdır.” dedi.

Yorumlar kapalı.