İşte o haber

Abone Ol
Daha Fazla

Klashaber Gazetesi internet sitesinde yayınlanan “Ak Parti Kaçak Elektrik Kullanıyor” adlı haber kamuoyunda geniş yankı buldu.

Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilat Başkanı Murat Demirtaş gazetemizi arayarak haberin yalan olduğunu, AYEDAŞ ile olan sözleşmelerini gazetemize faksladı.

SÖZLEŞMEYİ KLASHABER GAZETESİNE NEDEN FAKSLAMADINIZ?

Klashaber’in yaptığı haberden anlaşılacağı gibi haberin görselleri hazırlanmış, ilçe başkanı Atilla Üstündağ aranmış, Atilla Üstündağ konuyla ilgili bilgi vermek yerine “beni neden arıyorsunuz ?”, “sizi ne ilgilendiriyor” gibi sözler söyleyerek haberin gerçek bölümü gözardı edilmiş.

Bize gönderilen sözleşme geçici abonelik sistemi ( şantiyelere tanınan bir hak ile ) geçici abonelik yapılmış. Haberin yayın tarihinden 1 gün önce yapılan sözleşme neden 20 gün önce yapılmamış sorusunu Ak Partililere sorduruyor.

Şimdi Ak Partiye soruyoruz dürüstlük iddaasındaki bir parti nasıl olur da belediyeye ait bir panodan kaçak elektrik temin eder ?

Ak nokta 20 gündür elektriğini nasıl temin ediyor ?

Maltepe Belediyesi Ak Partinin panodan elde ettiği kaçak elektrikle ilgili önce tutanak tutuyor sonra kablolarını kesiyor. Bu soruların cevabını Murat Demirtaş bakın nasıl cevaplıyor.

“Geçen yıl da Ak Noktalar orada elektriklerini aynı yöntemle alıyorlardı. Siyasi partiler o noktayı kullandıklarında aynı yöntemi kullanıyorlardı. Bu işte art niyet var.” dedi.

Murat Demirtaş Olay Gazetesi bu haberi yaparsa Olay Gazetesini de Klashaber Gazetesini de mahkemeye vereceğim dedi.

Yorumlar kapalı.