Chp Parti Meclis Üyesi Korkmaz Karaca Gazetemizi Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisinin en genç parti meclis üyesi Korkmaz Karaca ( 31 ) gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz genel yayın yönetmeni Ahmet Tükek ile ülkenin içinde bulunduğu durumu, Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun seçim gezileri ile ilgili bilgi veren Karaca anayasa oylamasının neticeleri üzerine de fikir alışverişinde bulundu.
   Intagro Group Türkiye temsilciliğini de yapan Korkmaz Karaca iş hayatında “Türkiye’ye gelen gübre ve gübre ham maddesinin %80’i bizim firma tarafından temin ediliyor. Demir çelik ürünlerinde en büyük çaplı hurda dönüşümünü biz sağlıyoruz. Fox TV Türkiye danışmanlığı, gazete, Tv yöneticiliği ve televizyon programları yaparak adını tüm Türkiye’ye duyurdu. Cumhuriyet Halk Partisi ile gönül bağına Kadıköy ilçe örgütüne üye olarak başladı. Daha sonra İl delegesi, Genel Merkez Delegeliği de yapan Karaca Deniz Baykal – Önder Sav’ın istemeleri ile Kemal Kılıçtaroğlu’nun da desteklemesi ile Parti Meclisine giren en genç üye ünvanını aldı.

‘HAYIR, Türkiyenin Hayırına Olacak’
   Türkiye zamanlaması itibari ile yanlış bir anayasa referandumuna sürüklendi. Hükümetin 3 maddeyi ayırarak bu anayasa değişikliğini Türkiye Büyük Millet Meclisine getirmiş olsaydı bugünkü durumlar yaşanmaz olurdu. Türkiye’nin hukuksal yapısını zorlayan Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu üye sayısının arttırılması, anayasa mahkemesinin üye sayısını ve atanma şeklini zorlayan bu anayasa değişiklik paketi halkımızdan HAYIR alırsa bu en çok Başbakan’ın hayrına olacaktır. Türkiye bu kadar zıtlaşmayı ve gerginliği kaldıramaz. Ben sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçtaroğlu 21 vilayet dolaştık. Hala da dolaşmaya devam ediyoruz. Halkımız her şeyin farkındadır. Merkezi hükümetin en büyük sıkıntısı işsizlik ile ilgili önlemler alamaması, ülkeyi işsizliğe teslim etmesidir.
   
Büyük İstanbul Mitingi Hükümeti Korkutacak
   Chp parti meclis üyesi Korkmaz Karaca Pazar günü İstanbul Çağlayan’da düzenleyeceğimiz miting hükümeti korkutacak, Chp’nin iktidara yürüyüşünün ilk habercisi olacaktır. Önderimiz Kemal Kılıçtaroğlu halktan gördüğü teveccüh ile halkın iktidarını kuracaktır” dedi.

Yorumlar kapalı.