İBB’den Maltepe’de Cadde İftarı

Abone Ol
Daha Fazla

Referandum günü yaklaştıkça partilerin Evet, Hayır propagandaları her geçen gün artarak devam ediyor. AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı bir iki bin kişiyye açık alanda iftar yemeği verdi.

Ünlü televizyon sunucusu Erkan Yolaç’ın yıllarca televizyonlarda düzenlediği ve herkesin beğenisini kazanan Evet, Hayır oyununu şimdi halkımız 12 Eylül de sandık başında sergileyecek. Evet mi, Hayır mı?..

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Üstündağ ve Kadın Kollarının organize ettikleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin de katkıları ile düzenlenen Küçükyalı Kılavuz Çayırı Caddesi’nde düzenlenen iftar yemeğine iki bin kişiden fazla kişi katıldı.

Yüzlerce masa ve sandalye ile Kılavuz Çayırı Caddesi iftar alanına döndürüldü ve trafiğe de kapatıldı. Baştan sona tüm masaları Kadın Kolları Başkan ve üyeleri ile dolaşıp davetlilere “Hoş geldiniz, referandum da beyaz olur inşallah renginiz” diyerek Evet için nabız yoklayan İlçe Başkanı Atilla Üstündağ mübarek günde verdikleri iftarla gönülleri fethetti.

Çoğu davetli iftara geldi ama ayakta kaldı, yemekte bulamadı. AK Parti’nin iki bin kişiye verdiği iftar yemeği bir dini şova dönüştü. İftar öncesi esnafı dolaşan İlçe Başkanı Üstündağ’a ve partililere bazı esnaflar ve vatandaşlar tepki gösterdi. “Üç yüz metre yolu kapadınız müşteri kaybına uğradık, gidip niçin bir salon tutup da orada insanları mağdur etmeden iftar yemeği vermediniz? Çöp konteynerlerin pis kokuları içinde verdiğiniz bu iftar yemeği şimdi sizce sevap mı?”dediler.

Yorumlar kapalı.