Filenin Sultanları 4 Dalga Şampiyonluğa Koşacak

Abone Ol
Daha Fazla

Yalıspor bayan voleybol takımı 2010 – 2011 dönemi çalışmalarına başladı. Sezona şampiyonluk parolası ile giren yalıspor bayan voleybol takımı başkanı Hüseyin Koca şunları söyledi. Koca ” Maltepe tarihinde bir ilki gerçekleştirerek bölgesel ligde mücadele edeceğiz.

Maltepe’yi gururla temsil ederek bu ligden klasman şampiyonu olacağız” dedi. Gençlerin pozitif enerjileri mutlaka sporla sinerjiye dönmelidir diyen başkan Hüseyin Koca tüm Maltepe halkından yavrularımıza sahip çıkmalarını istiyorum dedi.

Diğer yandan yeni dönemde teknik direktörlük görevini Tamer Edgü yapacak. Yönetim kurulu üyeleri Yaşar Değirmenci ve Ersan Polat’da bizim çocuklarımıza fırsat verildiği zaman en iyisini yapacak kapasitedeler. Onların bu yetenekleri Maltepe yalıspor voleybol takımını şampiyonluğa taşıyacaktır dediler.

2010-2011 voleybol sezonuna iddialı giren yalıspor bayan voleybol takımı Eczacıbaşı, Fenerbahçe, Net voleybol, Cevizli Kültürspor, Tekel, Pendik Spor Lisesi bu takımlardan transfer yaparak sezona başladı.

Öte yandan yalıspor bayan voleybol takımı müsabakalara 4 dalda katılıyor. Yıldızlar, küçükler, gençler ve Bölgesel Lig olmak üzere 4 dalda şampiyonluk için mücadele edecek.

Transferler

Yorumlar kapalı.