Sarıyer Marketler Zinciri Küçükyalı’da

Abone Ol
Daha Fazla

   Sarıyer marketler zinciri yeni mağazasını bugün Küçükyalı’da hizmete açtı. Açılışa Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Manken Ebru Destan, İş adamları ve vatandaşlar katıldılar. Anadolu yakasında ilk şubesini Maltepe Küçükyalı’ya açan Sarıyer marketler zinciri sahibi İhsan Korkmaz şunları söyledi. Korkmaz “ Sarıyer marketler zincirinin 8. şubesini Maltepe’ye açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Vatandaşlarımız daha uygun, daha hijyenik, daha kaliteli ürünler elde edebileceği süper marketimizde çağımıza uygun online alışveriş sistemimizle de internet üzerinden alışveriş devrini başlatmış bulunuyoruz” dedi. Açılış kurdalesini kesen Maltepe belediye başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin şunları söyledi. Zengin “ Maltepe’mize böylesine bir yatırım yaparak Maltepe’ye katma değer sağlayan Sarıyer marketler zinciri sahibi sayın İhsan Korkmaz’a, Genel Müdür Sayın Zafer Yayla’ya, Küçükyalı Şube Müdürü Sırrı Korkmaz’a teşekkür ediyorum. Bu binanın yanına güzel bir bina yapacağız onun üzerini de erkek yurdu yapacağız bölgemiz böylece daha artı değerler kazanmış olacaktır. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

DEV PROMOSYON
   Sarıyer marketler zinciri Küçükyalı mağazasının açılış şerefine dev promosyonlar düzenledi. Buna göre 75 TL alışveriş yapan herkese bir hediye sunuyor. Balonların içerisine gizlenen hediyeleri almak için 75 TL’lik alışveriş yapmak yeterlidir. Balonların içerisinden Laptop, Bilgisayar, Televizyon, Çamaşır Makinası gibi 500 ayrı hediye kazanma imkanı sunuluyor.

ONLİNE ALIŞVERİŞ
   Sarıyer marketler zinciri genel müdürü Zafer Yayla gazetemizin sorularını cevaplandırdı. Yayla “Küçükyalı şubemizde bugünden itibaren online alışveriş dönemi başlamıştır. Vatandaşlarımız internet üzerinden (www.sariyermarket.com) siparişlerini veriyorlar kredi kartı ile de ödeme yapıyorlar. Adres neresi olursa olsun siparişi verdikleri andan itibaren alışverişlerini evlerine ulaştırıyoruz. Böyle bir hizmeti halkımıza sunmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

Mağaza Genel Müdürü Zafer Yayla

Mağaza Sahibi İhsan Korkmaz

Ebru Desten Hayranları ile Fotoğraf Çektirdi

Yorumlar kapalı.