Chp’de Örgüt Toplantısı Var

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Örgüt Başkanlığı ÖRGÜT TOPLANTISI düzenliyor. 16 Ekim 2010 Cumartesi günü 13.00-18.00 saatleri arasında Yıldızlar Düğün Salonunda yapılacak örgüt toplantısına tüm üyeler, delegeler davet edildi.
REFERANDUM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK
Cumhuriyet Halk Partisinin Referandumda Maltepe’de aldığı oy oranı ile ilgili örgütün görüş ve önerileri dinlenecek. Cumhuriyet Halk Partisinin kendi içinde yaşadığı sorunlar da gündeme getirilecek. Örgüt toplantısında yaklaşan Milletvekili seçimleriyle ilgili de görüş ve öneriler değerlendirilecek.
SEÇİM STARTI VERECEKLER
Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Örgüt Toplantısının 5 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için de bir anlamda startı verilmiş olacak.
Örgütün kendi içerisinde yaşadığı sorunla ile ilgili görüş ve önerilerin dile getirileceği kaydedildi.
Atagün Duygulu Başkanlığındaki Maltepe İlçe Örgütü 2 yıldır 2. Örgüt toplantısı olacak. Bilindiği gibi 1. Örgüt Toplantısında çok sert tartışmalar yaşanmış, Yönetim Kurulundan bir kişi istifa etmişti. Bu örgüt toplantısında örgütün beklentileri, beklentilere neden cevap verilemediği de masaya yatırılacak.
Maltepe İlçe Başkanı Atagün Duygulu Örgüt Toplantısıyla ilgili gazetemizin sorularını cevaplandırdı. Duygulu: “Parti Meclis üyelerimiz, İl Yöneticilerimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve tüm partililer davet edildi. Herkes örgütün işleyişiyle ilgili siyasal bir değerlendirme yapacaklar.” dedi.

Yorumlar kapalı.