Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifinden Dev Kampanya

Abone Ol
Daha Fazla

   Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifi Başkanı Ahmet Hulusi Ergin esnaflara kredi müjdesi verdi. Başkan Ahmet Hulusi Ergin kredi ile ilgili gazetemize şu açıklamalarda bulundu.

   Ergin ” Esnafımız için uygulamaya konulan yeni kredi yıllık %6 faizli 50.000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Böylesine düşük faizli 3 ve 4 yıllık ödeme kolaylığı olan kredi ihtiyacı olan esnaflarımız Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifine müracat edebilirler.
   Bağdat Caddesi İsmetbey İş Hanı No: 374/36 numaradaki kooparatifimize gelebilirler ya da ayrıntılı kredi talebi için 0216 352 26 40 nolu telefondan bilgi alabilirler ” dedi.

   Başkan Ahmet Hulusi Ergin ”1 Eylül 2010 tarihinden itibaren başlayan bu kredi kampanyası ile ilgili münübüs, taksi ve işyeri yatırımları için 250 BİN TL ve 5 yıllık vadeli olarakta verilebilmektedir. Tüm esnaflarımızın bu ekonomik sıkıntıdan kurtulabilmesi için gerekli olan krediyi kullanabilirler” dedi.

Maltepe Esnaf ve Kredi Kooparatifi Müdüresi Pınar Yıldırım Hür ile Selda Yılrıdım Uzun ”Esnaflarımıza Hizmet Etmekten Büyük Onur Duyuyoruz” dediler.

Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifi Başkanı Ahmet Hulusi Ergin ” Esnaflarımız Bu Kredi Kampanyamızdan İstifade Edebilirler” dedi.

Yorumlar kapalı.