Boğaziçi Köprüsünde İntihar Girişimi

Abone Ol
Daha Fazla

Boğaziçi Köprüsü’nde korkuluklara çıkan bir genç, intihar girişiminde bulundu. Genç şu an, ikna edilmeye çalışılıyor.

Bayram yoğunluğuna bu intihar intihar girişimi eklenince köprüde trafik durma noktasına geldi.

İKNAYA ÇALIŞILIYOR
Köprü korkuluklarından kendini aşağı sarkıtan şahıs, polisi alarma geçirdi. Güvenlik güçleri yaklaşık 1.5 saattir şahsı ikna etmek için yoğun çaba harcıyor.
Öte yandan, Ortaköy’de gezintiye çıkan vatandaşlar, intihar girişimini meraklı gözlerle izledi. Bazı vatandaşların, intihar girişiminde bulunan şahısla aynı karede fotoğraf çektirebilmek için yoğun çaba harcaması dikkat çekti.

ARKASINDA MEKTUP BIRAKTI
İntihar girişiminde bulunan kişinin üyesi oldupu bir internet sitesine bir mektup yazarak bu eylemini duyurduğu iddia ediliyor. Daha önce de bir intihar girişiminde bulunduğu belirlenen ve sitede ‘Meth’ nickiyle yazı yazan kişi, mektubunda ailesine mesajlar veriyor.

İŞTE O MEKTUP
"Yaklaşık 1 ay süren tedavi sürecimde her biriniz bıkmadan usanmadan benimle ilgilendiniz. Elektro şok tedavisi neticesinde birçoğunuzun adını, işini unuttum, affeyleyin.

Köprüye sağ salim gidip korkuluklara vardığım an sevincim doruk noktasına ulaşacak. Biliyorum ki suya çakıldığım an büyük acı çekeceğim. Ancak senelerdir çektiğim acının yanında bu hiç kalacak. işte bunu bir türlü ifade edemedim size. her an, tarif edilemez bir acı ile yaşamaya çalışıyordum yıllardır. Artık bu acıya bir çırpıda son vermek gerekiyordu, beni affedin.

Babacığım, tek oğlunu, biricik oğlunu kaybettiğini öğrendiğin an dünyan başına yıkılacak. Bir babanın yapacağı her türden fedakarlığı yaparak beni yeterince memnun ettin. Seninle gurur duyuyorum. Ne olur beni unutmaya çalış. üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdin. Kendini bu durumdan sorumlu tutma lütfen.

Annem, dünyanın en tatlı, en saf, en temiz insanı. Seni çok kırdım, hep ağlattım. Ne olur arkamdan bir çılgınlık yapayım deme. inancına göre senin inandığın tanrı sana dayanacak gücü verecek.

Biricik kardeşim, abin seninle hep gurur duydu. Umarım üniversiteni bitirip yargıç olursun. Ben olamadım, bari sen ol.

Arkadaşlarım, her biriniz kendi kanınızdan olmayan bu zavallıyla bıkmadan uğraştınız. Her birinize teşekkür ediyorum. Çabalarınızın boşa gittiği fikrini aklınızdan silin, bu zaten olacaktı.

Bir hukukçu olarak bu şekilde bir suç işlediğimin farkındayım. Ancak tedavilere cevap veremedim. dolayısı ile haksız fiil sorumluluğumun söz konusu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim."

Yorumlar kapalı.