Eşinin sevgilisini boğarak öldürdü

Abone Ol
Daha Fazla

Bursa’da bir şahıs, sevgilisinin eski kocası tarafından el ve ayakları koli bandıyla sandalyeye bağlandıktan sonra boğularak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yıldırım ilçesi İpekçilik Caddesi üzerindeki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, 2 yıl önce eşinden ayrılan 2 çocuk annesi Hatice C. (25), nakliyecilik yapan Ersin T. (39) ile birlikte yaşamaya başladı. Eski karısının biriyle birlikte olmasına sinirlenen Ahmet H. (29), dün gece konuşmak için söz konusu adrese gitti. Eski eşiyle sevgilisinin tartışacağını anlayan Hatice C., hemen çocuklarını alarak bir yakınlarına götürdü.

Sabah saatlerinde aradığı Ersin T.’nin telefonunu açmaması üzerine şüphelenen Hatice C., soluğu olay yerinde aldı. Zile defalarca kez basan kadın, kimsenin kapıyı açmaması üzerine hemen durumu polise bildirdi.

Olay yerine çilingirle gelen polis, eve girdiğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Bir sandalyeye el ve ayakları çamaşır ipi ve koli bandıyla bağlanan Ersin T.’nin boğularak öldürüldüğü görüldü.

Polis, olayın şüphelisi olduğu iddia edilen işsiz Ahmet H.’nin yakalanması için alarma geçti.

Yorumlar kapalı.