Bayramlaşmada birlik ve beraberlik mesajı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe protokolü ve vatandaşları buluşturan bayramlaşmada yaptığı konuşmada hizmet anlayışının altını çizdi.

Bayramda güzellikleri paylaşmanın önemli bir gelenek olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Zengin, “Bizler sizlere hizmet etmeye ant içtik. Sizlerin sorunlarını çözmeye kendimizi adadık. Biz büyük bir aileyiz. Aile olmanın gereği birlikte olmaktır. Her alanda, diğer idarecilerle de el ele vererek, birlik içinde sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi. Altın Kart çalışanlarına ve duyarlılıklarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Zengin, Cumhuriyet Eğitim Merkezi hakkında da kısaca bilgi verdi.

Fındıklı’da okul sorununun içlerini acıttığını dile getiren Maltepe Belediye Başkanı çözüm için Özel İdareyle birlikte çift koldan çalışıldığını belirtti. Eğitim alanının kamulaştırılmasının sona ermekte olduğu ve sonrasında Özel İdarenin okul yapacağı haberini veren Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Belediyesi’nin gayretleriyle imara açılan arazinin % 40’ının alınmasının ardından meslek lisesi ve ilköğretim okulları çalışmalarının tamamlanacağını dile getirdi. Çocuklar için bir park alanı yapılacağını da müjdeleyen Başkan, “Böylece daha önce yeşil alan açmayanlara da çevreci bir mesaj vermiş olacağız.” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in bayramda sağlık, mutluluk ve huzur dileklerinin ardından konuşma yapan Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur da birlik ve beraberlik mesajı verdi. Bayramlaşmaya Maltepe protokolünün yanı sıra şehit ve gazi yakınları ile idareciler ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar kapalı.